Shtepi me qera sot

Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati shume cilesor. Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, korridori qe ben shperndarjen e dhomave, 2 dhoma gjumi te mobiluara shume kendshem dhe me pamje fantastike, tualeti.

Detaje te tjera: Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore, disponon kondicjoner Pozicioni i apartamentit eshte fantastik pasi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes midis Liqenit Artificial dhe Bllokut. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:?? Shtepia eshte Penthouse, ne total ambienti i brendshem eshte m2, jane 3 dhoma gjumi, garderob, ambient per larjen dhe tharrjen e rrobave, 3 banja te cilat jane me dritare, prona ka nje verand m2, e cila eshte e rrethuar e gjitha me lule natyrale.

Shtepia gjendet brenda kompleksit Halili tek Rr. E Dibres. Apartamenti disponon: sallonin e ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:? Ndodhet ne katin e 6 banim me orientim lindje dhe apartament me shume drite. Disponon nje siperfaqe prej 61 m2. Eshte i organizuar ne : sallon, ambjent gatim, dhome gjumi, ballkon, tualet.

Shtepi Apartamente me qera ne Tirane

Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet me qera te kodra e diellit me pamje nga botaniku. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi ,ambient gatimi ,ngrenie,2 banjo. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatmi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon, me ashensor. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim, pallati te ri me ashensor.

Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te mobiluara kendshem, tualeti, ballkoni. Detaje te tjera: Aprtamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore, disponon kondicjoner, parapgese muaj, 1 muaj garanci. Disponon nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.

vila me qera

Apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma me parket, 1 tualet dhe disponon kondicioner, jepet per zyra. Disponon nje siperfaqe prej Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore, 8 min larg Liqenit Artificial te Tiranes, 20 min larg Qendres si dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Jepet apartament me qera tek Selvia, 2 minuta prane qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, dy dhoma gjumi, nje tualetdhe nje ballkon.

Ka nje siperfaqe neto prej 90 m2 si dhe eshte i orientuar nga lindja. Mobilimi eshte i blere i teri i ri dhe shume pak i perdorur. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim. Organizimi: ambient ndenje dhe gatim-ngrenie, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon.

shtepi me qera sot

Ka nje siperfaqe neto prej 70 m2 si dhe eshte i orientuar nga lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, disponon nje siperfaqe neto prej 70 m2.Sa me shume kalon koha aq me e shpeshte eshte bere edhe levizja e njerezve drejt qyteteve europiane.

Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi.

Ju mund te pyesni miqte, fqinjet apo te afermit nese kane degjuar per ndonje shtepi. Shume nga rastet me te mira per nje shtepi me qera gjenden edhe fale gojedhenave te njerezve. Nje tjeter mundesi jane gazetat lokale Giornali Locali ose revistat, per njoftimet qe ato mund te kene lidhur me apartamentet me qera.

Nje burim tjeter i rendesishem eshte edhe interneti. Ju mund te kerkoni per njoftime ne baze te zones ose krahines ku jetoni. Website nr. Nje tjeter menyre efikase per te kerkuar nje apartament online eshte ai i publikimeve lokale, shumice te drejtperdrejta nga vete pronaret. Ne kete menyre shanset per te gjetur nje apartament me kest mujor me te lire, jane me te medha. Fakti qe mund te trajtosh me vete pronarin e apartamentit ndihmon ne kete.

Ne kete faqe webgjinden rreth Nese te gjitha keto alternativa deshtojne, ju mund ti drejtoheni fizikisht nje agjensie imobiliare e cila merret me shitjen dhe dhenjen me qera te apartamenteve.

Keto agjensi kane nje sere njoftimesh. Sipas kerkesave tuaja, metrave katror, nr te dhomave, zones ku deshironi, ne qender apo periferi, apartament i mobiluar ose jo, agjenti imobiliar do ju paraqesi te gjitha variantet qe ju pershtaten me shume. Momenti me i papershtatshem per te kerkuar shtepi ne Itali eshte shtatori, kur rifillojne shkollat pasi shumica e studenteve vihen ne kerkim te shtepive.

Ne momentin kur ju do te shkoni per te pare nje shtepi ju duhet te merrni parasysh te kontrolloni disa nga gjerat me kryesore: duhet te verifikoni impiantin elektrik, gjithashtu edhe impiantin e ngrofjes se centralizuar. Diten e pare te kontrates, eshte e keshillueshme ti beni nje foto me ane te celularit, sahateve; te ujit dhe te gazit, ne menyre qe te keni numrin e sakte per tja kumunikuar me pas furnizuesve te energjise.

Gjithashtu duhet te kontrolloni edhe ekektroshtepiaket nese funksionojne ne rregull apo jo, per funksjonimit e te cilave pergjigjet pronari vete. Nese shtepia ka ngrohje me Kaldaje me Gas, duhet ti kerkoni pronarit certifikaten e rishikimit te kaldajes per here te fundit Certificato di Revisione zakonisht cdo 2 vjet.

Shtepia me qera do te jete juaja per aq kohe sa ju do a paguani ate. Ju do jetoni ne te, do kujdeseni per mbarevajtjen e saj. Do kaloni momemte te bukura aty qe do ti mbani mend gjate. Prandaj shpesh do e harroni faktin qe e keni me qera pasi aty do lini nje pjese te vetes tuaj. Si ju si pronari shtepise keni te drejta dhe detyra, dhe per kete eshte mire ti njihni perpara firmosjes se kontrates.

shtepi me qera sot

Perpara se te hyni ne shtepi ju duhet ti paguani pronarit paradhenien per te cilen keni rene dakort. Eshte e keshillueshme mos paguani me para ne dore, si paradhenien si kestet e tjera te qerase, por me ane te nje trasferimi Bankar Bonifico Bancario. Gjithsesi ju duhet te keni ne dore nje fature, per cdo pagase qe beni, qofte edhe me para ne dore pronarit.Premium Lexo detajet.

Pallat i ri ndertime cilsore i sapo perfunduar nga brenda perball me ukt tek restorant fresku Perballe artistikes. Kerkoj 1 goc per ndarje qeraje. Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua Kerkoj goca per ndarje qeraje Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistues, rruga e durresit, cmimi mije leke Jepet apartament me qera3 plus 1 plus 1 banjo, 2 ballkone, m2, kati i 1 banim,rruga xhavid shyqyri deneri, te drejtoria e higjenes, rruga e elbasanit, cmimi euro, per shitje Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon,rruga eduart mano, kopshti zoologjik, mije leke Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0. Opsione Online 71 lexues 9 njoftime ne pritje. Mobilimi:E Mobiluar Euro. Mobilimi:E Mobiluar 30, Leke. Mobilimi:E Mobiluar 20, Leke. Mobilimi:Pjeserisht 15, Leke. Mobilimi:E Mobiluar 6, Leke. Mobilimi:E Mobiluar 17, Leke. Premium 2.Shitet shtepi 2 kateshe ne rrugen balzak ngjitur me gjimnazin dhe shkollen 9 vjecare me dokumenta te.

Ne zonen me te shtrenjte te Tiranesshitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament me nje me t. Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh. Shitet apartamen te flori dibosko kati i 2. Kulla 2. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale.

Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis. Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s. Organizimi shume i mire i planimetrise se tij, fushepamja krej. Perballe policise Bashkiakerruga Kavajes. Kati i dyte i nje vile, hyrje me vete,kati i pare bizne. Apartamenti eshte totalisht i mobilua. Shitet ose ndrrohet me apartament ne tirane shtepi me siperfaqe m2 ndertimi eshte m2 me garaz.

shtepi me qera sot

Banese private me metra toke Rruga3 Vellezerit kondi. Ngjitur me vilat amerikane Tirane. Me cer. Rruga e Dibresish Shkolla. Okazion ne vore. Rreth e rrotull shtepise truall m2 te mbjel. Shtepia ka s. Shitet shtepi private rruga njazi meka 50 m nga rruga dibres,shtepia disponon 2 dhoma gjumi gzhine s. Vila dhe toka jane me hipoteke.

Apartament ne shitje dhe qera. Apartamenti eshte luksoz me punime bashkekohore,ndodhet ne zonen nje n. Shitet apartment i mbledhur me siperfaqe 82 m2 tek Fusha e aviacionit. Ndodhet ne katin e dyte te nj. Me Marrveshje. Shtepia shitet per arsye emigrimi.

Numri i dhomave Te gjitha.Ketu do te gjeni shtepine tuaj ideale Per te gjithe ju qe deshironi qe shtepine tuaj ta jepni me qera mund te na shkruani ne mesazh ne Facebook. Flm Jepet shtepi me qira gazionere e kompletuar prane Spitalit amerikan 2 tek fakulteti i mjekesise. Jepet me qira shtepi private kati i dyte adresa rruga tomi kristo afer xhamise ne ali dem siperfaqe banimi m dhe e mobiluar cmimi mije lek U leshua me qira.

Kati 1 jepet me qerabosh Ndodhet ne lagjen 5 maji posht tregut te 5 majit 7 min larg nga tregu dhe qendra tregtare Concord. Lagje shume e qete dhe me ndricim rruget gjate nates.

Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon, koridor, bosh me kundra bufe, orjentimi me diell. Apartramenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, pjeserisht i mobiluar, orjentimi lindje-perendim. Per me shume informacion na kontaktoni: Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh.

Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, disponon mobilim bashkohore. Apartamenti ofrohet i mobiluar. Shtepia ka 3 dhoma dhe verande me nje siperfaqe ndertimi m2 dhe siperfaqe trualli m2 e cila ndodhet buze rruges.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizit ne prone ju lutem kontaktoni ne Tel : Kerkoj te blej shtepi Ne Tirane ne zonat,st trenit,pazari i Ri,afer qendres Te interesuarit qe mund te disponojne nje shtepi mund te na shkruajne ne mesazh. Jap me qera ambjent perballe poliklinikes specialiteteve nr1 prane brrylit E pershtatshme per studio gjinekologjike Kati i 2 40m2 dhe cmimi euro Tel Apartamenti shoqerohet ne ballkon.It could simply be a matter of when, not if, Mayweather wins by knockout or technical knockout.

It is worth looking out for a number of specials on the fight that the bookmakers will be publishing in the run-up to the bout, some of which are already available. We are still waiting on details of who will broadcast the fight in Ireland and the UK but it is sure to break box office records around the world as two sports collide in the clash of titans.

Tags: Conor McGregorFloyd Mayweather Latest News Contact Us Schedule Features The 13th Round On This Day Lists Low Blows Opponent Watch Fighter Favourites Bookie Batterer Social Media Amateur News Videos Write for Us Wild Geese USA Britain Canada Navigation Latest News Contact Us Schedule Features The 13th Round On This Day Lists Low Blows Opponent Watch Fighter Favourites Bookie Batterer Social Media Amateur News Videos Write for Us Wild Geese USA Britain Canada googletag.

Archives Archives Select Month December 2017 November 2017 October 2017 September 2017 August 2017 July 2017 June 2017 May 2017 April 2017 March 2017 February 2017 January 2017 December 2016 November 2016 October 2016 September 2016 August 2016 July 2016 June 2016 May 2016 April 2016 March 2016 February 2016 January 2016 December 2015 November 2015 October 2015 September 2015 August 2015 July 2015 June 2015 May 2015 April 2015 March 2015 February 2015 January 2015 December 2014 November 2014 October 2014 September 2014 August 2014 July 2014 June 2014 May 2014 April 2014 March 2014 February 2014 January 2014 December 2013 November 2013 October 2012 July 2012 April 2012 March 2012 February 2012 January 2012 December 2011 November 2011 October 2011 September 2011 August 2011 July 2011 June 2011 May 2011 April 2011 March 2011 February 2011 January 2011 December 2010 November 2010 October 2010 September 2010 August 2010 July 2010 June 2010 May 2010 April 2010 March 2010 February 2010 January 2010 December 2009 November 2009 October 2009 September 2009 August 2009 July 2009 June 2009 April 2009 March 2009 February 2009 January 2009 December 2008 November 2008 October 2008 September 2008 August 2008 July 2008 June 2008 May 2008 April 2008 March 2008 googletag.

Junior Sports Media Irish-Boxing. The betting says one thing but the ratings quite another about the horse around which the Eclipse revolves. Jamie Lynch looks at the primary concern over the primary contender for the big race at Sandown. But where Observatory stayed wide and stayed out, Order of St George was drawn in, hanging right and hanging himself while Big Orange tightened the noose. If he stays, he wins. The race, for its date and distance, is supposed to be meeting point, for old versus young, for milers versus stayers, but the story is slightly skewed this year by the fact that Barney Roy is bringing such a bigger rating to the party than anything else, by as much as 5 lb on the Timeform scale, translating to over two lengths.

From the Iron Horse to the Ironman competition for an example of an athlete being too fast, and somebody synonymous with speed, Jenson Button. In April this year, Button finished third in the Ironman triathlon in California, qualifying him for the world championships, only to be disqualified for going too fast in the cycling section, specifically during the go-slow zone.

The end game stems from a determining start point, but the starting point for the Eclipse is that Barney Roy ought to be favourite. SIZING JOHN 181 Robbie Power Mrs J. DJAKADAM (FR) 180 P. NRs: 10 J: Martin Harley T: William Knight J: Josephine Gordon T: Marco Botti 5 ran.

shtepi me qera sot

NRs: 1 6 J: Josephine Gordon T: Hugo Palmer 7 ran. NRs: 6 J: Adam Kirby T: Charlie Appleby J: Timmy Murphy T: Jamie Osborne J: Andrew Mullen T: Tim Easterby 11 ran.

Habit aktroi i njohur shqiptar: 'Le e rrit n’Tironë, jam akoma në shtëpi me qera!'

NRs: 2 6 J: Martin Harley T: David O'Meara 12 ran. NRs: 5 J: Mr Alex Edwards (5) T: Tom Symonds Timeform is a sports data and content provider.Thank you for organizing a great holiday for us. In booking this holiday our consultant was very helpful in customising the trip to our needs. The service and attention to detail we enjoyed could not be faulted and prior to our trip, we felt no uncertainty with our upcoming schedule upon reading our itinerary. Booking in winter allowed for an extremely affordable trip.

We appreciated Nordic Visitor's eagerness to provide any assistance necessary and interest in our experience. We don't care about visiting the rest of the world any more, nothing beats Iceland. From booking the holiday, being met at the airport, exellent hotel and accomodation, the friendliness of all the people we met, exellent food and stunning country I can only say we are already looking forward to a return trip.

I booked a Nordic Visitor Tour for my partner's 40th Birthday just after Christmas and it was fantastic, we had such a great time. Nordic Visitor's staff were really helpful, there are really well organised. We received all the documentation we needed when we arrived at the hotel including a map, a guide tour as well as a mobile for ermergencies.

The hotel we stayed in was very nice and very well located in the city centre although it was quite noisy with some bar or night club next to the hotel which kept us awake.

But that's the only complaint we would have as everything else was great. The holiday cottage was fantastic, lost in the wilderness, it was like staying in a ski chalet with its own hot tub outside. We rented a four wheel drive which was part of the package and here again no problem at all, the car was in prestine condition and I would definitely recommend a four wheel drive if you want to travel a little bit further as some of the roads can be challenging.

'Sot trimi rri në shtëpi!' - një video prekëse nga dy të rinj shqiptarë

The highlight of our trip was spending New Year's Eve in Reykjavik. It was out of this world, an explosion of fireworks for at least two hours. It was probably one of the bestif not the best New Year's Eve we ever had. If by chance you are going at this time of year I would recommend watching the fireworks from outside the Cathedral, but beware if you have children as in Iceland there are no restrictions on fireworks and anyone can fire them from pretty much anywhere and we had a few passing by dangerously near.

But do not let this putting you off as there were fantastic firework displays. So overall, I would definitely recommend Nordic Visitor as a tour company as well as the Northern Comfort self-drive package. We are really hoping we can come back one day and see the Northern Lights as unfortunately we were not lucky that time. Our first experience with Nordic Visitor was in 2010 when we did a 14 day driving tour of Norway. We had an amazing time and were very grateful to the wonderful folk who organised it, we felt well supported though we had no problems.

We have just had our second experience with Nordic Visitor and this time we really got to know just how well supported we really were. Our 11 day driving tour of Iceland hit problems when extreme weather meant we were held up in Djupivogur half way around the island. Our representative Bjorg rang us to make sure we knew that it was unsafe to drive any further north and we should wait out the bad weather.

We ended up stuck for 3 nights and time constraints meant we did not have time to do the full ring road and needed to retrace our steps and head back to Reykjavic. She arranged our alternative accommodation and emailed us an updated itinerary. We were thankful to not have any stress to ourselves in this regard.